למה דווקא רם סליפ?

זה כבר לא סוד ואני מניח שאתם בטח יודעים שקשה מאוד לבחור מזרן בחנות. ללכת לאיבוד בין שלל המזרנים ולהשקיע בממוצע חצי דקה לכל מזרן, להתרוצץ בין החנויות, ובינינו ככל שאנו בודקים ורואים יותר מזרנים אנחנו יותר מבולבלים שהרי בכל זאת אנחנו רוצים לישון טוב עם הרכישה החדשה שלנו לפחות בעשר השנים הקרובות.

אז זהו בדיוק מה שעשינו ברם סליפ ואנו גאים לספר שלאחר מחקר ותכנון של מעל לשנה יצרנו את המזרן האולטימטיבי שיתאים לכלל האוכלוסיה ומהחומרים הטובים והאיכותיים מאירופה. המזרן הינו דו צדדי כך שלמעשה אתם מקבלים שני מזרנים במזרן אחד. צידו האחד מחומר הויסקו המושפע מחום ומשקל גופנו ובעל תכונות ויסקו אלסטיות וצידו השני מחומר הלטקס שהוא למעשה גומי טבעי שמופק מעץ הגומי.

בנוסף עטפנו את המזרן בבד ייחודי שנקרא אינטנס ומכיל בתוכו סיבים אלקטרוסטטיים זעירים שתפקידם לפרוק בדרך מהירה חשמל סטטי שאגרנו על גופנו במהלך היום ובכך לקצר את הזמן הדרוש להרדמות והגעה לשינה עמוקה שנת רם (REM SLEEP).

ובכל זאת ולמרות הכל במידה ותתחרטו מכל סיבה שלא תהיה במהלך 60 יום מרגע קבלת המזרן תוכלו להחזירו ולקבל את כספכם חזרה. אישית קשה לנו להאמין אבל רצינו להבטיח את הקנייה שלכם כך שלא יהיה לכם שום סיכון, תקבלו מזרן שמותאם לכלל האוכלוסיה או לפחות לרובה המכריע ונחסוך מכם את הטרטור שבחיפוש אחרי מזרן טוב.